Sunday, 22.05.2022, 11:49

Широкоформатний друк

Друк на банерній тканині застосовують для зображень які необхідно зробити довговічнішими ніж зображення на папері. Термін експлуатації складає 1-3 роки, що досягається завдяки складовим вінілового полотна, яке є стійким до дії сонячного проміння, вологи та інших зовнішніх чинників.

Друк на самоклеючій плівці використовують як для зовнішньої так і для внутрішньої реклами. Широкоформатний друк на плівці часто можна побачити на табличках, вивісках, на вітринах магазинів, автомобілях чи на громадському транспорті. Після закінчення терміну експлуатації плівку можна демонтувати без пошкодження поверхні на яку була нанесена. Одним із популярних видів плівки є перфорована плівка (One Way Vision), яка з одного боку відображає «картинку», а з іншого майже невидима.

Друк на холсті дозволяє створити постер максимально близький до реальної картини, при невеликій вартості у порівнянні із замовленням оригінальної картини.

Друк постерів для стандартних площин є одним з найпоширеніших і виконується на водостійкому папері з блакитною зворотною стороною (блюбек) для білбордів або на просвітному папері (бекліт) для сіті-лайтів.
Сторінка буде доповнена найближчим часом.

Пошук
Статистика
Курс валют
Курс доллара Курс евро