Вівторок, 05.07.2022, 14:03

Вивіски

    Вивіски м. Ужгород представлені різними видами, формами та розмірами. Постає непросте запитання - як виділитися на загальному фоні?
    Виготовлення вивіски може стати важливим кроком у розвитку вашого бізнесу, тому до цього слід поставитися серйозно. Якщо у людини нема інформації про певну організацію, то перше враження буде сформовано саме по вигляду приміщення та вивісці.
    Вивіскою зазвичай називають конструкції виконані у вигляді площини чи коробу і закріплені на фасаді будівлі. Такі види реклами як об’ємні букви, вхідні групи чи дахові конструкції прийнято виділяти в окремі категорії.
Найпростішим варіантом вивіски є лист пластику ПВХ товщиною 3-5мм з нанесеним зображенням, яке надруковане широкоформатним принтером на самоклеючій плівці. Це найбільш бюджетний варіант (не беручи до уваги банерну розтяжку), який має декілька недоліків: вивіска є плоскою; пластик здатний до деформації від перепаду температури; зображення на плівці під дією сонячних променів поступово вигорає та стає блідим.
Покращити ситуацію можна зробивши таку вивіску з боковими «бортами» (тобто отримаємо короб) та заламінувавши зображення прозорою протекційною плівкою, яка мінімізує вплив сонця. Якщо потрібно щоб вивіску було видно і вночі, то єдиним варіантом буде зовнішня підсвітка тобто прожектори (галогенні, діодні і т.п.).
    Наступний варіант – використати як основу алюмінієву композитну панель(АКП), яка також відома як Екобонд, композит і т.п. Цей матеріал значно жорсткіший ніж пластик, не деформується під дією температур, поверхня гладка і однорідна. Вивіска з такою основою прослужить набагато довше, її спокійно можна демонтувати, перевезти на інше місце і знову встановити, що далеко не завжди можна зробити із вивіскою з пластику. Вивіска із АКП може бути плоска; у вигляді коробу; без підсвітки; із зовнішньою підсвіткою; з нанесеним повноколірним зображенням; із текстом вирізаним з плівки, пластику чи такої ж АКП і прикріпленим до основи.
    Іншим варіантом вивіски є використання акрилу - прозорий, матовий або кольоровий матеріал схожий на скло товщиною 3-10мм. У порівнянні зі склом акрил набагато міцніший, легший та безпечніший матеріал. Його використовують для того щоб вивіску можна було підсвітити зсередини. Наприклад це може бути світловий короб (лайтбокс) виконаний з акриловою лицевою стороною і люмінесцентними лампами або світлодіодами всередині. Зображення яке буде наклеєне на акрил буде повністю підсвічуватись зсередини. 
    Матеріали про які іде мова можна поєднувати у багатьох варіантах, їх можна різати, клеїти, згинати, з’єднувати та покривати плівкою. Отже варіантів виготовлення вивісок є багато і залишається просто обрати той, який вам краще підійде.

Пошук
Статистика
Курс валют
Курс доллара Курс евро